افزایش اعتماد به نفس با قانون جذبآیا هرگز احساس می کنید انگار اعتماد به نفس ندارید؟ شاید سعی کنید زیاد به خود توجه نکنید و از ترس اینکه مورد قضاوت قرار نگیرید ، در موقعیت های خاصی قرار دارید؟ آیا احساس می کنید ممکن است از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشید؟ در این صورت ، احتمال اینکه اعتماد به نفس بسیار کمی داشته باشید وجود دارد. برای کشف چگونگی ایجاد اعتماد به نفس و 5 نکته برتر در مورد اعتماد به نفس ، به خواندن ادامه دهید!

این مقاله به شما کمک می کند راه هایی پیدا کنید که بتوانید اعتماد به نفس خود را تقویت کرده و بهترین زندگی خود را شروع کنید. من قصد دارم در مورد چگونگی ایجاد اعتماد به نفس و عزت نفس صحبت کنم. قبل از پرداختن به آن ، بیایید نگاهی بیندازیم که چرا اعتماد به نفس مهم است.


چرا اعتماد به نفس بسیار مهم است؟
به دلایل زیادی داشتن اعتماد به نفس مهم است.

اولاً ، وقتی اعتماد به نفس داشته باشید احساس مثبت تری در زندگی خواهید داشت و احتمال انجام کارهای جدید یا بازگشت به کارهایی که از آنها لذت می برید و احتمالاً دیگر از انجام آنها بازمانده اید بیشتر خواهد بود. همچنین احتمالاً از اعتماد به نفس بهتری برخوردار خواهید بود ، که رمز اصلی اعتماد به نفس است.

داشتن اعتماد به نفس عالی همچنین به شما کمک می کند تا مسائل مربوط به اعتماد به نفس را راحت تر پیدا کنید. هنگامی که اطمینان دارید کنترل زندگی خود را پس می گیرید و به خود کمک کنید تا به آنچه در زندگی می خواهید برسید برسید.

چگونه اعتماد به نفس ایجاد کنیم
ما در حال بررسی راه هایی هستیم که به شما کمک می کند اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. شما در مورد خود بیشتر خواهید آموخت و امیدوارم احساس مثبت تری داشته باشید و کارهای بیشتری انجام دهید که در گذشته شما را می ترساند . ایجاد اعتماد به نفس می تواند به بسیاری از امکانات جدید منجر شود زیرا برای رسیدن به اهداف خود در ذهنیت دیگری خواهید بود .برای ایجاد اعتماد به نفس با استفاده از برنامه های صوتی قابل بارگیری می توانید از خود هیپنوتیزم نیز استفاده کنید . در حال حاضر ، بیایید 5 روش را بررسی کنیم که می توانید با هیپنوتیزم اعتماد به نفس ایجاد کنید .

قارچ

5 نکته در مورد اعتماد به نفس
1. افکار منفی را بکشید
اگر دوستی داشته باشید که دوران سختی را پشت سر گذاشته باشد و دائماً خود را زمین بیندازد ، آیا با او همان راهی صحبت می کنید که با خودتان صحبت می کنید؟

اگر پاسخ این سوال منفی است ، باید شروع به خلاص شدن از افکار منفی خود کنید . وقتی دائماً در مورد خود یا موقعیتی که در آن قرار دارید فکر منفی می کنید ، واقعاً می تواند از رسیدن به اهداف و ایجاد اعتماد به نفس شما را تحت تأثیر قرار دهد.

شما باید این افکار را بکشید ، زیرا این چیزهای طبیعی به ذهن شما خطور می کند ، اما نباید ساکن آنها شوید یا به آنها گوش دهید ، درعوض آنها را تأیید کنید و آنها را رها کنید.

2. خودتان را بشناسید
وقتی می توانید خود ، افکار و ارزش شخصی خود را درک کنید ، می توانید در جهت بهبود آن کار کنید. اگر افکار منفی دارید ، آنها را تصدیق کنید و آنها را یادداشت کنید ، سپس می توانید روی آنها تأمل کنید و ببینید چه چیزهایی را می توانید تغییر دهید تا ارزش خود را رشد دهید.

اگر وقت نگذارید که به حرف های خود گوش دهید و بفهمید که چقدر خود را پایین می آورید ، نمی دانید که چگونه آن را به سمت بهتر تغییر دهید.

به همین دلیل ممکن است نوشتن در یک ژورنال برای شما خوب باشد ، زیرا قادر خواهید بود افکار خود و نحوه برخورد فیزیکی با خود را در مقابل خود مشاهده کنید و می توانید در جهت بهبود آن کار کنید.

قانون جذب3. زبان بدن خود را تغییر دهید
درست است که تغییر وضعیت بدن ، لبخند زدن یا حتی برقراری تماس چشمی می تواند بلافاصله احساس اعتماد به نفس بیشتری در شما ایجاد کند. دیگران نیز خواهند دید که شما نیز اعتماد به نفس بالاتری دارید.

اگر می توانید یک فرد با اعتماد به نفس را تصور کنید ، به طور معمول فردی را که خوشحال است ، تماس چشمی خوبی برقرار می کند و با سر بالا ایستاده است ، تصور می کنید. اگر در حال مکالمه با فردی هستید که با او تماس چشمی ندارید ، به زمین خیره شده اید و ممکن است با کیف یا موهایتان بازی کنید ، این تصور را ایجاد می کنید که اعتماد به نفس ندارید ، این موضوع را به دیگران بلکه خودتان نیز می رسانید.

اینگونه رفتار کنید که گویا اعتماد به نفس زیادی دارید در واقع می تواند به شما در ساختن آن کمک کند.

4. ایجاد یک شبکه پشتیبانی مثبت
اگر خود را با افرادی احاطه کرده باشید که احساس بدی به شما دست می دهند یا شما را از پا در می آورند ، نمی توانید اعتماد به نفس خود را تقویت کنید.

بودن در کنار افراد منفی فقط شما را پایین می آورد و اعتماد به نفس بیشتری را از دست می دهید. شما باید خود را با افرادی احاطه کنید که به جای پایین آوردن ، شما را بلند می کنند.

داشتن یک شبکه حمایتی راهی عالی برای افزایش اعتماد به نفس است زیرا باعث می شود احساس مثبت تری داشته باشید و احساس بهتری نسبت به خود داشته باشید. این به شما کمک می کند اعتماد به نفس پیدا کنید و عزت نفس خود را بهبود ببخشید.

5. مراقبت از خود را تمرین کنید
برای اینکه احساس خوبی داشته باشید و از ارزش بالایی برای خود برخوردار باشید باید از خود مراقبت کنید. این که بتوانید از خود مراقبت کنید و مراقبت از خود را تمرین کنید ، می تواند داشتن "وقت من" باشد ، که می تواند شامل حمام حباب ، جلسات مراقبتی ، یا خواندن کتاب مورد علاقه شما باشد (راهنمای ما را در مورد ایده های مراقبت از خود بیشتر ببینید ).

مراقبت از خود به شما کمک می کند احساس خیلی بهتری داشته باشید ، و هنگامی که احساس مثبت و فضای خوبی دارید می توانید روی اعتماد به نفس خود کار کنید - ممکن است برای شما مفید باشد که با هیپنوتیزم شروع به اطمینان کنید . انجام کارهایی که دوست دارید انجام دهید و با احترام با خود رفتار کنید ، خود مراقبتی بزرگی است و مراقبت از خود ارزش شخصی شما را تعیین می کند. همه این موارد دست به دست هم می دهند و نیاز به کمک به ایجاد اعتماد به نفس و اعتماد به نفس دارند.

منبع: کوین یار


[ بازدید : 15 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 22 خرداد 1400 ] [ 19:34 ] [ سارا بیات ]

مقایسه بهترین کنسول بازی ۲۰۲۱ در بازار ایران


بهترین نوع کنسول بازی کدام است؟ کدام ایکس باکس مناسب است؟ این سوالی است که به احتمال زیاد در ماه ها و سال های آینده بیشتر خواهد شد. ویروس کرونا و قرنطینه های مرتبط با آن و محدودیت های اجتماعی باعث شده است که بسیاری از مردم برای فعالیت خود به دنبال بازی های ویدیویی باشند که در حال حاضر انجام آنها دشوارتر است.

برای انتخاب اینکه کدام یک از این دو کنسول برای شما مناسب می باشد ، به چند نکته باید توجه داشته باشید:. چقدر حاضرید برای سخت افزار نسل بعدی هزینه کنید؟ آیا این کنسول بازی ها را با کیفیت 4K ارائه می دهد؟ ایا یا کنسول های بازی ارتقا یافته به 4k به اندازه کافی خوب است؟ ودر آخرچقدر فضای ذخیره سازی برای بازی ها نیاز دارید؟

مشخص کردن هدف قبل از انتخاب کنسول بازی از همه ترین مواردی است که باید به آن توجه ویژه داشت. اگر در حال خرید کنسولی هستید که به شخص دیگری بدهید و می دانید که او یک Xbox یا PlayStation می خواهد، توصیه می کنیم از هر نام تجاری کنسولی که قبلا داشتید استفاده کنید.

اگر تصمیمتان را گرفته‌اید و می‌خواهید برای بازی‌های جدید و امروزی هزینه کنید، به خرید یک کنسول نسل هشتمی فکر کنید اگر به این موضوع علاقه مندید و هنوز نمی دانید چه کنسول بازی انتخاب کنید در این مقاله با ما همراه شوید

.در این مقاله 10 مدل برتر کنسول بازی 2021 در بازار ایران به همراه قیمت و ویژگی به طور کامل بررسی و به شما کمک کنیم بررسی کنید که کدام یک مناسبتر و با بودجه شما منطقی تر است.

اگر به این بازار علاقه دارید و یا در نظر دارید در مقطعی یک کنسول بازی جدید از جمله کنسول‌های نسل جدید را خریداری کنید، یا کنترلر و تجهیزاتی مثل هدست نو نیاز دارید، بدون شک دلتان می‌خواهد با جدیدترین قیمت‌های بازار آشنا شوید تا قبل از مراجعه به فروشگاه‌های متعددی که وجود دارند، سردرگم نشوید.


انواع کنسول های بازی:

کنسول های بازی ویدیویی از بدو ورود بسیار تغییر کرده اند. دیگر روزهای بازیهای اساسی و متمرکز گذشته است. امروز، حوزه کنسول بازی دامنه وسیعی را در بر می گیرند.

نسل کنونی کنسول ها شامل Nintendo Switch ، Xbox Series S و Xbox Series X و PlayStation 5 است که در ماه نوامبر راه اندازی شدند وبا نسخه های قبلی خود ، Xbox One و PlayStation 4 اشتراک و تفاوت های زیادی دارند.

از کنسول های اساسی که شما را به حافظه می کشاند تا دستگاه های بازی قابل حمل تا پیشنهادات بسیار قدرتمند برای HDR با وضوح بالا و بازی های واقعیت مجازی. و به نظر می رسد که رشد هرگز متوقف نمی شود.

Xbox Series X و PlayStation 5 نسل بعدی کنسول های بازی مایکروسافت و سونی هستند. از طرف دیگر، مایکروسافت از کنسول Xbox Series S دیجیتال خود رونمایی کرد. این کنسول به اندازه سری X توانایی ندارد، اما ارزانتر هست.به دلیل تقاضای دیوانه وار زیاد،دستیابی به جدیدترین کنسول های بازی Xbox و PlayStation نسبتا چالش برانگیز است،اما آنها هنوز هم بهترین کنسول های بازی هستند که می توانید در حال حاضر خریداری کنید.اگر در حال حاضر به دنبال یک کنسول بازی جدید هستید،بهترین گزینه های موجود سونی، مایکروسافت و نینتندو سوییچ هستند.

منبع : سایت مخاطب


[ بازدید : 14 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ شنبه 22 خرداد 1400 ] [ 17:46 ] [ سارا بیات ]

ریمپ ایسیو کیا اپتیما چه مزایایی دارد؟


اپتیما یکی از موفق ترین و محبوب ترین محصولات کیا است که نسل چهارم آن در سال های ۲۰۱۶ و ۲۰۱۷ وارد بازار ایران شد. این نسخه از اپتیما که با نام JF شناخته می شود، در واقع فیس لیفتی از نسل سوم بود و به دلیل موفقیتی که نسل سوم به آن رسید، شرکت کیا نسل چهارم اپتیما را با تغییراتی اندک روانه بازار کرد. قبل از پرداختن به بحث ریمپ ایسیو کیا اپتیما کمی درباره مشخصات مدل JF آن صحبت می کنیم. پیشرانه این خودرو دارای چهار سیلندر و از نوع تنفس طبیعی است. حجم آن برابر با ۲۳۵۹ سی سی و دارای توان ۱۷۷ اسب بخار می باشد.


موتور اپتیما می تواند در دور ۴۰۰۰ به حداکثر گشتاور ۲۲۹ نیوتن متر برسد و حداکثر سرعت ۲۰۸ کیلومتر در ساعت را تجربه کند. انتقال نیرو در این خودروی کره ای از طریق دیفرانسیل جلو اعمال می شود و شتاب صفر تا صد آن در ۹.۵ ثانیه اتفاق می افتد. اپتیما گیربکسی اتوماتیک شش سرعته از نوع تیپ ترونیک دارد و مصرف سوخت آن در حالت ترکیبی برابر ۷.۹ لیتر به ازای هر صد کیلومتر است. اپتیما از پتانسیل بالایی برخوردار است و با اندکی تغییرات به وسیله ریمپ ایسیو کیا اپتیما، می توان عملکرد قسمت هایی از آن را ارتقا داد.


چرا ریمپ ایسیو کیا اپتیما لازم است؟

خودروسازان در هنگام تولید محصولات خود، یک سری تنظیمات بر روی ایسیو انجام می دهند و پاره ای محدودیت ها برای بخش هایی از خودرو ایجاد می کنند. همچنین قسمت هایی از خودرو در اثر شرایط آب و هوایی و کیفیت سوخت منطقه ای که در آن قرار دارد، ممکن است دچار افت عملکرد شود. اینجاست کهRemap ecu می تواند این مشکلات را برطرف کند و محدودیت ها را از بین ببرد. کیا اپتیما وقتی در ایران مورد استفاده قرار می گیرد، باید به گونه ای تنظیم شود که با شرایط آب و هوایی و سوخت داخلی سازگار گردد. ریمپ ایسیو کیا اپتیما تاثیر مثبتی در کارکرد این خودرو دارد و کارایی آن را افزایش می دهد.


فرایند ریمپ ایسیو کیا اپتیما چگونه است؟

برای ریمپ ایسیو باید به مراکز معتبری که در این حوزه فعالیت می کنند مراجعه کنید. زیرا هر گونه دستکاری غیر استاندارد در تنظیمات و برنامه های ایسیو به وسیله افراد بی تجربه و غیر حرفه ای می تواند خسارات سنگینی به خودرو وارد نماید. فرایند ریمپ ایسیو از طریق نرم افزارهای ویژه آن انجام می شود. ریمپ به معنای برنامه ریزی مجدد است و ریمپ ایسیو به برنامه ریزی مجدد مرکز کنترل و فرماندهی خودرو اشاره دارد. متخصصان این حوزه برنامه ها و تنظیمات ایسیو را به گونه ای تغییر می دهند که عملکرد بخش های مورد نظر به آنچه مطلوب ماست نزدیکتر شود و خودرو راندمانی بیشتری داشته باشد.


برای رفع کپ اولیه

بعضی از مالکان کیا اپتیما اظهار کرده اند که این خودرو هنگام حرکت از حالت سکون، شتاب کافی را ندارد و کند است. خودروهای جدید به دلیل استفاده از دریچه گاز برقی به جای دریچه مکانیکی ممکن است شتاب اولیه مناسب را نداشته باشند و دیگر اینطور نیست که با فشار پدال گاز، از جا کنده شوند. کنترل دریچه گاز برقی توسط ایسیو انجام می گردد و ایسیو است که میزان باز و بسته شدن این دریچه را تنظیم می کند. با ریمپ ایسیو کیا اپتیما می توان تنظیمات این دریچه را به شکلی تغییر داد که در هنگام حرکت تناسب بیشتری با میزان فشار پدال گاز داشته باشد و کپ اولیه خودرو رفع گردد.


برای رفع صدای ناک موتور

بعضی اوقات از درون محفظه موتور صدای تق تق به گوش می رسد. خوب که دقت کنید متوجه می شوید، این صدا از درون سیلندر است که به آن صدای ناک سیلندر یا موتور می گویند. علت ایجاد صدای ناک، سوخت نامرغوب اکتان پایین است. وقتی اکتان بنزین از عدد معینی کمتر باشد، احتراق سوخت درون سیلندر قبل از جرقه زنی انجام می گردد و صدای این احتراق به به شکل صدای تق تق شنیده می شود. مشکل ناک موتور اگر به سرعت برطرف نشود می تواند به جداره سیلندر، پیستون، سوپاپ ها و دیگر اجزای موتور آسیب برساند. برای حل این مسئله باید به سراغ ریمپ ایسیو کیا اپتیما بروید. اگر برنامه سوخت ایسیو را به گونه ای تغییر دهیم که موتور با سوخت تولید داخل انطباق بیشتری داشته باشد، آن گاه صدای ناک موتور برطرف می گردد.


منبع : http://carplusco.com


[ بازدید : 22 ] [ امتیاز : 0 ] [ نظر شما :
]
[ سه شنبه 28 ارديبهشت 1400 ] [ 14:59 ] [ سارا بیات ]
ساخت وبلاگ تالار عکس عاشقانه فال حافظ فال حافظ خرید بک لینک خرید آنتی ویروس خرید آنتی ویروس مهاجرت به استرالیا نقاشی ساختمان ویلچر خرید کفش مردانه سوالات استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام فارکس خرید بک لینک چاپ چسب قیمت نایلون حبابدار خرید فالوور ارزان انواع بادام حفاظ آکاردئونی
بستن تبلیغات [X]